Kodėl rinktis garažo vartus iš Estlitos?

UAB  Estlita  garažo vartai – kokybiškas variantas, kadangi:
 1. Produkcija gaminama tik iš kokybiškų medžiagų, o taip garantuojamas ilgaamžiškumas. Garažo vartai bus atsparūs vėjui, lietui, purvui ir kitiems aplinkos veiksniams;
 2. Parduodami garažo vartai užtikrina puikią izoliaciją tiek akustiniu, tiek klimato aspektu;
 3. Parduodama vartų danga gaminama iš labai tvirto PVC audinio. Tai vienas efektyviausių pasirinkimų siekiant kokybės ir atsparumo;
 4. Galima pasirinkti iš plataus spalvinio pasirinkimo;
 5. Vartus sumontuos profesionalai, kurie puikiai žino kaip darbą atlikti kokybiškai. Tuo pačiu klientui pateiks rekomendacijas, kurios gali vartus išlaikyti kuo ilgiau funkcionalius.
 6. Veikia tyliai. Mechanizmas neskleidžia jokio garso.
UAB Estlita užsiima ne tik garažo vartų gaminimu bei pardavimu, tačiau ir montavimu. Pasamdžius profesionalus galėsite būti tikri, kad viskas sumontuota taip, kad veiktų teisingai.
 • Apdaila. UAB Estlita užtikrina, kad vartai bus sumontuoti gražiai. Jeigu norite, kad pastarieji būtų dar
  gražesni – galima rinktis bet kokius apdailos sprendimus.
 • Valdymas. Automatiniai vartai – geriausias pasirinkimas. Nereikia išlipti iš automobilio siekiant juos atidaryti bei uždaryti. Viskas daroma vieno mygtuko paspaudimu. Nereikia baimintis, kad automatika dažnai ges.
 • Papildomos funkcijos. Esant poreikiui, garažo vartai gali turėti duris, langus. Kai kurie klientai nori, kad vartai turėtų įėjimą šuniui, kuris dažnai ir gyvena garaže. Viskas įmanoma ir dėl individualių poreikių kviečiame kreiptis ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą Jums.
 • Ilgaamžiškumas. Nors vartai stovi lauke, kokybiška produkcija gali tarnauti ne vieną dešimtmetį. Net ir neigiami aplinkos veiksniai nebus labai žalingi.