Kokias rinktis lauko duris?

Lauko durys yra svarbi namo ar apartamentų dalis. Žmonės, gyvenantys daugiabutyje, ateisiančiam svečiui neretai apibūdina savo butą ne tik skaičiumi ant durų, tačiau pasako ir durų spalvą, o belaukdamas, kol bus atidaryta, svečias pagal duris gali įvertinti ir šeimininko skonį. Tačiau lauko durys yra ne vien estetika, o kur kas daugiau – tai ir šiluma, saugumas bei komfortas.
Plastikinės lauko durys. Šiltos, tvirtos ir ilgaamžės. Gaminamos iš iki pačių smulkiausių detalių išbaigtų mūsų profilių sistemų. Lauko durys atitinka visus techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o taip pat estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.
Aliumininės lauko durys. Aliumininės lauko durys daugiau naudojamos viešuosiuose pastatuose. Jos yra patvarios, tačiau nėra šiltos – jų šilumos koeficientas yra nuo 1,2 iki 1,4 W/m²K. Įrengiant tokias duris, po statybos darbų turi būti išvaloma visa durų furnitūra ir jos tinkamai sureguliuojamos.
Plieninės lauko durys. Jei reikia saugių ar nestandartinių išmatavimų durų, taip pat norite rinktis individualų durų apipavidalinimą, spalvas ar raštus, tinkamas pasirinkimas galėtų būti plieninės arba kitaip vadinamos, šarvuotos durys.
Klijuotos medienos durys. Klijuotos medienos durys gaminamos sumuštinio principu. Anksčiau medinės durys būdavo gaminamos iš vieno tąšo, todėl priklausomai nuo temperatūros, jos plėsdavosi ir traukdavosi. Tai lemdavo nepilną ar sunkesnį durų užsidarymą. Dabar šio tipo durys gaminamos iš kelių plokščių, mediena dedama skirtingomis kryptimis, taip išvengiant „vaikščiojimo“.
Kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Šios durys atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms. Jose susijungia geriausios gamyboje naudojamų medžiagų savybės. „Šių durų varčia yra užpildyta poliuretanu arba polistirenu, ir dengta viniline plėvele dekoruotais cinkuotos skardos lakštais, ar dažyta MDF plokšte.