Plastikiniai langai ir durys

Artech Comfort

LANGO IŠVAIZDA

Tinkamai parinkti profiliai tampa dominuojančiu pastato fasado elementu ir paryškina namų interjero dizainą. Parinkta lango forma ir spalva suteiks Jūsų namui individualų charakterį.

Spalvos

Galima pasirinkti iš daugiau kaip 200 spalvų (pagal RAL paletę, medžio imitacija ir aliuminio spalvos). Spalvos neblunka dėl oro sąlygų. Pristatome populiariausias iš jų.

Rankenos ir vyrių dangteliai

Galite rinktis iš kelių rankenų spalvų.

Tarpinių spalvos

Galimos juoda ir pilka.

Stiklo paketų rėmeliai

 Pasirinkimui 7 rėmelių spalvos.

Dekoratyvinės juostelės

14 pavyzdžių. Paprastas būdas padaryti išskirtinius langus, suteikiant jiems lengvumo ir individualumo.

Dviejų stiklų paketas su vienu
selektyviniu stiklu (24 mm)

Stiklo vidinė pusė yra padengta šilumą izoliuojančiu sluoksniu, o tarp stiklų esantis tarpas užpildytas inertinėmis dujomis. Todėl saulės spinduliai prasiskverbia laisvai į vidų, o šiluma nepatenka į išorę.
70 arba 80 mm gylio 6 kamerų profiliai
Dvi tarpinės

Ventiliacija

Visi PCV langai yra „ultra-sandarūs” ir gali sukelti per didelę oro drėgmę patalpose, todėl gali padidėti pelėsių atsiradimo rizika. Kita vertus, oro cirkuliacija, ypač žiemą, kainuoja daug vertingos energijos. Vėdinimas per atvirą ar atverstą langą vyksta labai greitai, todėl per trumpą laiko tarpą atsiranda dideli šilumos nuostoliai (apie 2°C per 10 minučių), todėl pasinaudokite inovatyviu ARTECH COMFORT linijos ventiliacijos sprendimu – pasirinkdami jums geriausią variantą:  3 laipsnių atvertimas, mikroventiliacija, atvertimas žiema-vasara.

Garso izoliacija

Triukšmas veikia mūsų sveikatą ir savijautą. Jei gyvenate prie triukšmingos gatvės arba gyvenamajame rajone, kur triukšmauja vaikai ir norite patogiai poilsiauti po darbo, naudokite ARTECH COMFORT langus. Dėl gero triukšmo slopinimo koeficiento RW* 31 dB, jie apsaugos Jus nuo nepageidaujamo triukšmo iš išorės.

Lango standumas

Kiekvienas pastatas juda ir tokiu būdu atsirandantys įtempimai, kurie gali sugadinti langą. Todėl į mūsų profilius, kuriuos sudaro 6 kameros, per visą perimetrą montuojamas sustiprinto plieno profilis.
Susisiekti