Plastikiniai langai ir durys

Artech Therm

LANGO IŠVAIZDA

Tinkamai parinkti profiliai tampa dominuojančiu pastato fasado elementu ir paryškina namų interjero dizainą. Parinkta lango forma ir spalva suteiks Jūsų namui individualų charakterį.

Spalvos

Galima pasirinkti iš daugiau kaip 200 spalvų (pagal RAL paletę, medžio imitacija ir aliuminio spalvos). Spalvos neblunka dėl oro sąlygų. Pristatome populiariausias iš jų.

Rankenos ir vyrių dangteliai

Galite rinktis iš kelių rankenų spalvų.

Tarpinių spalvos

Galimos juoda ir pilka.

Stiklo paketų rėmeliai

 Pasirinkimui 7 rėmelių spalvos.

Dekoratyvinės juostelės

14 pavyzdžių. Paprastas būdas padaryti išskirtinius langus, suteikiant jiems lengvumo ir individualumo.

Šiltas profilis

86 mm arba 80 mm gylio profilis yra užpildytas izoliaciniu sluoksniu, pagamintu iš poliuretano putų, kurios padidina šiluminius parametrus.

Tarpinė sauganti nuo
nešvarumų

Languose naudojame papildomą tarpinę, kuri apsaugo nuo nešvarumų rėmo griovelyje.

Stiklai

Stiklo paketą THERM (48 mm) sudaro 3 stiklai, kur 2 stiklai turi termoizoliacinę dangą, tarp stiklų esantis tarpas užpildytas inertinėmis dujomis – argonu. Stiklo šilumos perdavimo koeficientas yra labai mažas, kas garantuoja labai šiltą langą.

Tarpinės

Tarpinės apsaugo nuo šilumos netekimo, triukšmo, drėgmės ar dulkių skverbimosi. Mūsų tarpinės išsaugo savo savybes nuo -40 iki 110°C. ARTECH THERM languose naudojame papildomą trečią tarpinę, kuri didina lango izoliaciją.

Šiltas lango montavimas

Šiltas lango montavimas leidžia, kad energiją taupantys langai išlaikytų savo izoliacines savybes, tai reiškia jie sandariai montuojami. Tai daugiasluoksnis langų montavimas, naudojant garams pralaidžias juostas bei poliuretano putas arba PURS plėtimosi juostas. Toks montavimas leidžia išvengti šiluminių tiltų, kurie gali susikurti aplink jį.

Energijos taupymas

Jei Jums svarbu sumažinti išlaidas namų šildymui žiemą, panaudokite Super Energiją Taupančius langus ARTECH THERM.
Norint sumažinti šilumos nuostolius, reikėtų naudoti langus su mažu lango šilumos 2 perdavimo koeficientu UW žemesniu kaip 1,6 W/m2K visam langui. Kuo mažesnis šis parametras, tuo mažiau energijos išeina į išorę. ARTECH THERM sistemoje galite pasirinkti didelius langus nesijaudinant dėl šilumos nuostolių.
Pasyvūs langai – langas, atitinkantis pasyvios konstrukcijos reikalavimus, o tai reiškia, kad dėl didelės šiluminės izoliacijos jis gali būti šildomas tokiais šilumos šaltiniais kaip: saulės spinduliuotė ir gyventojų bei buitinės technikos skleidžiama šiluma. Tai gali būti, pavyzdžiui, langas su trijų stiklų paketu. Dažnas šios konstrukcijos komponentas, tai specialios poliuretano putos. Skirtingai nuo standartinių langų rėmų gylio (apie 68 mm), pasyvūs langai turi 88-120 mm gylį. Pagrindinis pasyviųjų langų uždavinys – užtikrinti aukštą pastato sandarumą ir užkirsti kelią šilumos tilto formavimui.

Garso izoliacija

Triukšmas veikia mūsų sveikatą ir savijautą. Jei gyvenate prie triukšmingos gatvės arba gyvenamajame rajone, kur triukšmauja vaikai ir norite patogiai poilsiauti po darbo, naudokite ARTECH COMFORT langus. Dėl gero triukšmo slopinimo koeficiento RW* 31 dB, jie apsaugos Jus nuo nepageidaujamo triukšmo iš išorės.

Lango standumas

Kiekvienas pastatas juda ir tokiu būdu atsirandantys įtempimai, kurie gali sugadinti langą. Todėl į mūsų profilius, kuriuos sudaro 6 kameros, per visą perimetrą montuojamas sustiprinto plieno profilis.
Susisiekti